פגישת מיפוי בעחות של 250 ש"ח!
מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

התמחות בגירושין:
לפני - הכנה להסכם הגירושין
במהלך - ניהול כלכלי של תהליך הגירושין
אחרי - ניהול המצב החדש

תכנון

אסטרטגיה

תוצאה

פגישת  מיפוי !

ברצוני להזמין אתכם לפגישת מיפוי מאוד משמעותית בעלות נמוכה, שכבר במהלכה אראה לכם כיצד תוכלו לחסוך כספים רבים, וכיצד תוכלו להתאים את חייכם לשינויים מסוימים שיתרמו לכם רבות. המיפוי הינו אישי ומותאם רק לתא המשפחתי שלכם, ולכן מומלץ מאוד שתעשו זאת ותראו בעצמכם את האפשרויות הרבות שיש בידיכם כדי לעלות על דרך אחרת, ללא לחצים כלכליים ואיכות חיים טובה ורגועה. לא תאמינו שלא עשיתם זאת קודם לכן. 

להישאר חיובי!

חיילים משוחררים

זהו אתם רשמית כבר לא ילדים, ואתם נרגשים לקראת הניהול העצמי שלכם. סוף סוף אתם מרגישים את החיים האמיתיים קורים לכם - מחשבות על עבודה, לימודים, עצמאות והובלת החיים למקומות חדשים ומרתקים של התפתחות וצמיחה. אך כיצד ולאן מתקדמים??
קראו עוד
מתחילים בחיים חדשים? כמה שזה מרגש! יש כל כך הרבה דברים לטפל בהם ושינויים רבים עומדים בפניכם. כל התקדמות היא נפלאה אך עולה... כסף. כיצד בונים חיים חדשים ועדיין שומרים על הכספים? אינכם רוצים להיכנס ללחץ כלכלי בבניית החיים החדשים והמאושרים שלכם יחד. אלמד אתכם כיצד לעשות זאת עם תכנון נכון לכלכלת המשפחה החדשה.
קראו עוד

טרום נישואין

המשפחה היא הערך העליון ללא ספק, והדבר שאנחנו עובדים למענו. אז לאן הולכים הכספים?? ניהול כלכלי נכון הוא תשובה לחיים שקטים, נוחים, הרמוניים עם כל בני המשפחה. זה נראה בלתי אפשרי אבל זה אפשרי!! אלמד אתכם את כל הסודות, השיטות והדרכים לחיסכון, ניהול נכון והוצאת כספים מבוקרת. תגלו עולם חדש וטוב.
קראו עוד 

יעוץ כלכלי משפחתי

מתגרשים? לא הכול חייב להיות קשה.

אספק לכם יעוץ והדרכה מותאמים במיוחד עבורכם, שיסייעו לכם להתמודד עם הקשיים הכספיים לקראת, תוך כדי ולאחר תהליך הגירושין. כלכלה נכונה היא אפשרית ואף הכרחית בתקופה כה רגישה ומלאת תהפוכות זו.

קראו עוד 

תהליך גירושין

שירותי היעוץ

החיים השתנו, הילדים עזבו את הבית, יצאתם לפנסיה, מה עושים עכשיו? כיצד מתנהלים? מה עושים עם החסכונות ומה אתם בעצם רוצים לעשות בזמנכם הפנוי? זה לא הזמן להיכנס ללחץ כלכלי, אלא ליהנות מעמלכם בכל השנים. כיצד עושים זאת בצורה נכונה?
קראו עוד

הגיל השלישי

אתם חושבים שהכל הולך טוב, אתם עובדים, מבלים, משלמים שכ"ד בזמן, מדי פעם קופצים לחו"ל ולא מתביישים עוד להיעזר קצת בהורים. אבל מה עם העתיד?? הוא אוטוטו מגיע. מחר תפגשו אותו או אותה... מה עם דירה, ילדים, מכונית, אתם באמת רוצים שהכל יקרה בבום? ומעבר לחסכונות - מה עם החיים עכשיו? רוצים לראות אם אתם יכולים לבצע שינויים? 
קראו עוד

רווקים/ות

FacebookLinkedin
טלפון
054-8855875
משרד 
09-9700002 
דואל
ofer@ola.org.il
כתובת
הר מירון 7, הרצליה 
FacebookLinkedin