עומדים בפני תהליך גירושין?
הכל נראה עכשיו מפחיד. אינכם יודעים כיצד הדברים יתגלגלו ואתם דואגים למשפחה, להתנהלות היומיומית וכמובן לכספים. תכנון נכון וליווי כלכלי יסייעו לכם רבות להשקיט את החזית הזו ולהרגיש ביטחון. 
בעיצומו של תהליך גירושין?
שמים לב לכך שכל כך הרבה כספים שלא תכננתם להוציא זורמים לכל הכיוונים ומרגישים שאין לכם שליטה על כך? יש לכם שליטה, ניתן ללחוץ על "פאוז" לרגע, לעצור, לראות את התמונה ולהתכוונן מחדש, בצורה מבוקרת, חכמה ויעילה.
הסתיים תהליך הגירושין?
אתם במעין שגרה חדשה. עוד לא ממש מרגישים את החיים החדשים ולא בטוחים מה עושים עכשיו. איך מתחילים מחדש? איך מתנהלים כאשר ישנם לילדים שני בתים, חוגים בימים שונים, איך מחשבים הוצאות עתידיות כאשר הדברים אינם ממש ידועים? זה אפשרי וזה כדאי, ניהול נכון של הכספים מונע הפתעות ומורת רוח.

אעזור לכם להתאושש ולקום על הרגליים! תרגישו טוב ותתנהלו נכון, זה אפשרי ומיידי. תנו לי לעזור לכם, התקשרו עכשיו

לנהל בית זה דבר שאינו פשוט כאשר לא רואים את התמונה. כאשר רואים את התמונה זה פשוט, כי נדרשת שיטה. יש הוצאות ויש הכנסות ויש בלת"מים (בלתי מתוכננים) ועם זה עובדים, אך כדי להגיע למצב שזה פשוט - דרוש תהליך. לתהליך ישנם שלבים, פרמטרים שונים שצריכים להילקח בחשבון וכל בית מתנהל אחרת מבחינת הכנסות, מספר בני בית, העדפות, רצונות, יכולות והרגלים. אז כיצד עושים סדר בבלגן??
באם אתם זוג צעיר, משפחה צעירה או משפחה ובה ילדים קטנים, מתבגרים או מרובת ילדים, אתם לעיתים נתקלים באתגרים כלכליים שבכל פעם מפתיעים אתכם מחדש ואתם לא יודעים מאין תשיגו עוד כספים, כאשר אתם גם כך עובדים כל כך קשה. נשמע מוכר??
בצורה מקצועית, מדוקדקת ויעילה אעשה עבורכם ואתכם סדר בבלגן, נקבץ את כל הנתונים, נקלף את התפל מהעיקר, נזקק את ההוצאות הנדרשות, נשנה קצת הרגלים ואעלה אתכם על המפה. תחיו טוב, תחיו נכון, כל בני הבית ירגישו טוב ויחיו ברווחה. שווה לכם!! התקשרו ונתחיל לעבוד על זה.

יעוץ פיננסי זוגי ומשפחתי

טרום נישואין

מזל טוב בחרתם בן / בת זוג לחיים. כמה מרגש להתחיל חיים משותפים, כשיש מישהו לחוות איתו חוויות, להקים משפחה יחד, לצמוח, להישען, להרגיש יחד. החיים יחד הם טובים אבל גם מאתגרים, כי כל אחד הוא אחר ויש לו רצונות אחרים, העדפות אחרות, הרגלים שונים מהבית, ראיית עולם שונה ואופי אחר. לכן יהיו פעמים אפילו רבות שלא תסכימו על אותם הדברים, ודברים, בדרך-כלל קשורים לכסף - מזון, ריהוט, בילויים, רכוש כגון מכוניות, הוצאות על מגורים, ביגוד, חופשות ואף דברים קטנים במשך היום-יום. כל אחד מכם מרוויח אחרת בדרך כלל, ויש לכם נטייה אחרת להוצאת כספים או חיסכון. הוויכוחים במצבים האלה יכולים להיות אינסופיים ולהשפיע על הזוגיות, המשפחה העתידית והאווירה בבית. תנו לי לעזור. נשב יחד, נשוחח, אבין אתכם ונציע לכם את התוכנית המתאימה במיוחד עבורכם, לתחילת החיים החדשים בצורה הנעימה והחלקה ביותר.
bubble-heart, bubble-heart, comment, chat, talk
התמחות בפרק ב'
התחלתם פרק חדש בחיים, זהו פרק נוסף שהוא אמנם חדש ומרגש, אך הוא גם קשור לפרק הקודם מבחינה כלכלית, ובנוסף להתנהלות מול בני הזוג הקודמים, ישנה התנהלות כלכלית לצד בני הזוג החדשים, ואתם צריכים להפחית לחצים עד כמה שניתן, כדי שבאמת תוכלו לפצוח בדרך חדשה, וטובה יותר. פעמים רבות פרק ב' כולל מעבר דירה, מעבר של מוסד לימודי, קניית רכב ועוד, המפה חדשה לחלוטין וצריך לדעת לקרוא אותה, לנתח אותה ולשנות הרגלים בהתאם. בתוך כל מפולת העניינים הלוגיסטיים נעשה אתכם סדר בבלגן, ונוציא אתכם לדרך בטוחה וברורה שבה תרגישו שיש לכם שליטה יומיומית וגם לטווח הארוך על המצב הכלכלי החדש שלכם.

לפני, במהלך ולאחר גירושין

יש אור בקצה המנהרה!!
תהליך גירושין הוא קשה מבחינות רבות, ופעמים רבות הוא מגיע כאשר אנחנו לא מוכנים, וגם כשאנחנו מוכנים אנחנו לא באמת מוכנים... ההשפעות הרגשיות, הלוגיסטיות והכלכליות הן בדרך כלל עצומות ומשמעותיות וההרגשה היא ש"החיים התהפכו". כאן אנחנו באים לסייע. העולם הרגשי, האישי והפיננסי מתחבר וכולו הופך ללא יציב. ההוצאות גדולות וגדלות, אין מספיק זמן ואנרגיה לטפל בכולן ואין לכם אחיזה פעמים רבות על ההתנהלות הכלכלית היומיומית. אנחנו נייצב אתכם. באם זוהי שאלה של תכנון ההתנהלות בתהליך, באם אתם כבר בעיצומו או שאתם רוצים לתכנן את ההתיישבות מחדש בחייכם החדשים - אנחנו נעשה זאת עבורכם ואיתכם יד ביד, בתקופה כה רגישה ולא יציבה זו. זה אפשרי! בתקופה שבה העולם הרגשי מציף אתכם ואת ילדיכם חשוב לשמור על חזית כלכלית יציבה ושקטה, אחרת התדרדרות כלכלית תוסיף לכם עומסים נפשיים. 

זהו הזמן הנכון ביותר לתכנן את עתידכם הכלכלי

פתאום החיים התחילו. הייתם ילדים, הייתם בצבא, כל הזמן אמרו לכם מה לעשות ולפתע - הבחירה היא שלכם. אז עדיין יש תמיכה של ההורים ואתם רק מתחילים לחשוב על לצאת מבית ההורים, אך אפילו עצם המחשבה מפחידה. איך בכלל מתחילים לנהל חשבון עצמאי?? אתם מחליפים עבודות, לא בטוחים מתי ומה להתחיל ללמוד, מהן האפשרויות? מה לעשות קודם? האם בכלל אפשר לדעת?? אפשר.
אנחנו נשב אתכם ונעבור אתכם על כל המסלולים האפשריים עבור חייכם כרגע, ונסייע לכם לחשוב לאן לפנות וכיצד לבנות את חייכם בכיוון האופטימלי עם התקציב העכשווי שלכם, וכיצד למצות את היכולות הכלכליות שלכם כדי לבנות את עתידכם בצורה הטובה ביותר

חיילים משוחררים

wand2, wand, magic, wizard

רווקים/ות

חיים טוב?? מצוין. אתם יכולים לחיות עוד יותר טוב.
לא הייתם רוצים לשבת על החשבונות באמת כמו שצריך, ולדעת איך אתם חיים, כמה אתם מוציאים, אם אתם יכולים להחליף מקום עבודה או לצאת ללימודים ולהוריד לחץ בעבודה, גם אם תרוויחו קצת פחות, לעשות שינוי קריירה כי זה הזמן לשינויים גדולים, או בכלל לראות את התמונה כדי לדעת כמה חופש תנועה יש לכם?? הכל פתוח בפניכם!! אתם יכולים לבצע מיני שינויים או החלטות אך כיצד תעשו זאת אם אתם בכלל לא יודעים מה מצבכם הכלכלי האמיתי?? לא צריך להגיע ללחץ כלכלי כדי לעשות שינויים בהרגלים, ואם אתם נמצאים בלחץ כלכלי כבר עכשיו מהרו ועשו סדר לקראת העתיד הקרב כי זה רק יתדרדר כשדרישות החיים יעלו... תכנית כלכלית היא חשובה תמיד ללא קשר ללחץ כלכלי או סטטוס בחיים, היא אתם, ההתנהלות שלכם בפני העולם וחשוב מזה - בפני עצמכם.
התקשרו עכשיו ובואו ניפגש, אעשה לכם סדר ותראו אילו אפשרויות עומדות בפניכם ותתחילו לחסוך! זה ישתלם בוודאות

זהו הזמן הנכון ביותר לתכנן את עתידכם הכלכלי

החיים בסך הכל טובים ואין תלונות, אתם בפנסיה, הילדים יצאו מהבית, אתם רוצים לעשות כל מיני דברים חדשים והגיע הזמן לשבת ולחשוב מה ואיך. אבל מה עם כמה? כמה זה יעלה לנו??
האם לעבור לדירה קטנה יותר? האם לטייל קצת בעולם? איך מסתדרים עם התקציב של הפנסיה? האם לפדות את קרנות ההשתלמות? כל כך הרבה החלטות... אתם רוצים להרגיש טוב לאחר כל כך הרבה שנים של עבודה ולא להיות בלחץ כלכלי. כיצד עושים זאת?
בואו ניפגש, נדבר, נראה את כל התמונה, נבחן את כל האפשרויות ונגיע יחד לדרך הטובה ביותר לנוחות המרבית עבורכם. אני אבנה עבורכם תכנית מדוייקת ותפורה בדיוק לתקציב שלכם ולרצונות שלכם, כך שתהנו מהתקופה הנפלאה הזו ומלאת האפשרויות.


הגיל השלישי

medal5, medal, prize, third

שירותי האקדמיה

יעוץ כלכלי מותאם אישית
כל התהליך נעשה בדיסקרטיות מלאה!

FacebookLinkedin
ומדוע אתם צריכים עזרה אם זה כל כך פשוט?

1. ישנן הטבות שונות שאתם לא מודעים אליהן או דרכים להוציא פחות על עמלות וריביות

2. שינוי הרגלים דורשים מאמצים נפשיים ומחירים רגשיים שמשפיעים על הרגשת השליטה וסדר היום שלכם, שלא נדבר על כמה שזה מפחיד ללכת לקראת הלא נודע. אתם תופתעו לראות עד כמה מהר מתרגלים למצב חדש, והרבה יותר טוב. כמה ימים של הסתגלות ישפיעו על כל שאר ימיכם, לא שווה?? שווה

3. כדי לדעת מה יש לשנות צריך לראות את כל התמונה, והתמונה היא רחבה. ישנם פרמטרים רבים שאינם נלקחים בחשבון בהוצאות, או בלת"מים שלא נלקחים בחשבון.

4. השיטה! מה לצמצם, כמה, מתי, מהו תחליף זול יותר למשהו אחר שעדיין נותן את אותה התמורה? איך מחליטים??

5. אין לנו זמן לזה!! מכירים את התירוץ?? אז להיות  במינוס ולקחת הלוואות ולהתמודד עם קשיים כלכליים יש לכם זמן??? הזמן ש"תבזבזו" על התהליך איתי הוא הרבה הרבה יותר קצר מהזמן שתתמודדו עם המשך הבעיות הכלכליות שלכם, שלא נדבר על הכסף שתבזבזו סתם... ממש כמו לזרוק אותו לפח.
 
קחו עכשיו כסף וזרקו  אותו לפח. האם אתם יכולים לעשות זאת?? אתם עושים זאת כל יום... לא חבל????
יהיה לנו כיף
יהיה לכם מעניין
תקבלו כלים לכל החיים על חיסכון, סדר, הרגלים נכונים
תצאו מורווחים וגם מאושרים
זה לא קסם, למרות שזה מרגיש כך - באופן  פשוט ובזמן קצר תתחילו לחיות ברווחה ותוכלו אפילו לחסוך!! 
 
 
80 אחוז מההוצאות נגרמות על ידי 20 אחוז מהצרכים - פארטו קלאסי
 
בתהליך ליווי המותאם אישית לכם ולצרכים הכלכליים שלכם, נזהה מה הם 20 האחוזים מהגורמים שיוצרים את חוסר האיזון התקציבי שלכם. אלמד אתכם כיצד לנהל נכון יותר את כלכלת המשפחה, וניצור לכם ולילדכם בית רגוע יותר, צומח ומתפקד בצורה נכונה ונבונה. הילדים ילמדו מכם את ערכו של הכסף, כיצד להתנהל בצורה חסכונית ויעילה אך מתגמלת ונוחה. השיעור שהם יקבלו וההרגלים שהם יסגלו יהוו את המתנה הטובה ביותר שתוכלו לתת להם, ולעצמיכם, כי יחסכו מכם הרבה קונפליקטים, מתחים ולחצים. 
 
משפחות שעברו את התהליך הגיעו לאיזון כלכלי ואף לצמיחה כלכלית ולהגשמת החלומות שלהם!
 
זה יכול לקרות גם לכם!

 
 

פגישת מיפוי חינם!
מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

טלפון
054-8855875
משרד 
09-9700002 
דואל
ofer@ola.org.il
כתובת
הר מירון 7, הרצליה 
FacebookLinkedin