יש אור בקצה המנהרה!!
תהליך גירושין הוא קשה מבחינות רבות, ופעמים רבות הוא מגיע כאשר אנחנו לא מוכנים, וגם כשאנחנו מוכנים אנחנו לא באמת מוכנים... ההשפעות הרגשיות, הלוגיסטיות והכלכליות הן בדרך כלל עצומות ומשמעותיות וההרגשה היא ש"החיים התהפכו". כאן אני בא לסייע. העולם הרגשי, האישי והפיננסי מתחבר וכולו הופך ללא יציב. ההוצאות גדולות וגדלות, אין מספיק זמן ואנרגיה לטפל בכולן ואין לכם אחיזה פעמים רבות על ההתנהלות הכלכלית היומיומית. אני אייצב אתכם. באם זוהי שאלה של תכנון ההתנהלות בתהליך, באם אתם כבר בעיצומו או שאתם רוצים לתכנן את ההתיישבות מחדש בחייכם החדשים - אני אעשה זאת עבורכם ואתכם יד ביד, בתקופה כה רגישה ולא יציבה זו. זה אפשרי! בתקופה שבה העולם הרגשי מציף אתכם ואת ילדיכם חשוב לשמור על חזית כלכלית יציבה ושקטה, אחרת התדרדרות כלכלית תוסיף לכם עומסים נפשיים. 

לפני, במהלך ולאחר גירושין

עומדים בפני תהליך גירושין?
הכל נראה עכשיו מפחיד. אינכם יודעים כיצד הדברים יתגלגלו ואתם דואגים למשפחה, להתנהלות היומיומית וכמובן לכספים. תכנון נכון וליווי כלכלי יסייעו לכם רבות להשקיט את החזית הזו ולהרגיש ביטחון. 
בעיצומו של תהליך גירושין?
שמים לב לכך שכל כך הרבה כספים שלא תכננתם להוציא זורמים לכל הכיוונים ומרגישים שאין לכם שליטה על כך? יש לכם שליטה, ניתן ללחוץ על "פאוז" לרגע, לעצור, לראות את התמונה ולהתכוונן מחדש, בצורה מבוקרת, חכמה ויעילה.
הסתיים תהליך הגירושין?
אתם במעין שגרה חדשה. עוד לא ממש מרגישים את החיים החדשים ולא בטוחים מה עושים עכשיו. כיצד מתחילים מחדש? כיצד מתנהלים כאשר ישנם לילדים שני בתים, חוגים בימים שונים, כיצד מחשבים הוצאות עתידיות כאשר הדברים אינם ממש ידועים? זה אפשרי וזה כדאי, ניהול נכון של הכספים מונע הפתעות ומורת רוח.

אעזור לכם להתאושש ולקום על הרגליים! תרגישו טוב ותתנהלו נכון, זה אפשרי ומיידי. תנו לי לעזור לכם, התקשרו עכשיו

התמחות בפרק ב'
התחלתם פרק חדש בחיים, זהו פרק נוסף שהוא אמנם חדש ומרגש, אך הוא גם קשור לפרק הקודם מבחינה כלכלית, ובנוסף להתנהלות מול בני הזוג הקודמים, ישנה התנהלות כלכלית לצד בני הזוג החדשים, ואתם צריכים להפחית לחצים עד כמה שניתן, כדי שבאמת תוכלו לפצוח בדרך חדשה, וטובה יותר. פעמים רבות פרק ב' כולל מעבר דירה, מעבר של מוסד לימודי, קניית רכב ועוד, המפה חדשה לחלוטין וצריך לדעת לקרוא אותה, לנתח אותה ולשנות הרגלים בהתאם. בתוך כל מפולת העניינים הלוגיסטיים נעשה אתכם סדר בבלגן, ונוציא אתכם לדרך בטוחה וברורה שבה תרגישו שיש לכם שליטה יומיומית וגם לטווח הארוך על המצב הכלכלי החדש שלכם.

קבלו את ההחלטה עכשיו, מלאו את פרטיכם ונתאם פגישת מיפוי כלכלי, שבמהלכה כבר תקבלו ערך רב

פגישת מיפוי חינם!
מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

טלפון
054-8855875
משרד 
09-9700002 
דואל
ofer@ola.org.il
כתובת
הר מירון 7, הרצליה 
FacebookLinkedin