עופר למרוביץ, מקים האקדמיה לכלכלת המשפחה, מומחה לניהול כלכלי, בעל ניסיון של שנים בתפקידי ניהול בכירים בארץ ובעולם, הובלת תהליכים והנהגת אנשים להצלחות.

מזה שנים רבות אני מתעמק בתחום ההתפתחות האישית וכלכלת המשפחה.
התחום הפיננסי האישי הינו תחום מאתגר במיוחד, והוא שזור בד בבד עם התחום האישי, שכן התכונות האישיות שלנו משפיעות על הדרך בה אנו מוציאים כספים, מנהלים את הכספים שלנו ויותר מכול, כיצד אנחנו רואים את עצמנו דרך המצב הכלכלי שלנו. לכן כמומחה לאימון אישי עם ניסיון בעולם ההיי טק והתמחות כלכלית, אני מעביר את לקוחותיו טרנספורמציה כוללת של תפיסה ושינויי התנהלות כלכלית מהמקום הפנימי האישי, ומטפל  בבעיה ולא רק בסימפטום.


במשך השנים התמחיתי בכלכלת המשפחה ובאימון. למדתי את התחום לעומקו והוכחתי את יכולותיי ביעוץ למשפחות רבות, שבעזרתי נחלצו ממשברים כלכליים והגיעו לרווחה חומרית ואישית. אני מאמין
שכל אחד הוא כוכב ים"

אומרים עלי שאני "ילד טוב ירושלים", תמיד עם חיוך, אופטימי ובאמת רוצה לעזור לכם, כי אני לא רק מאמין שאני יכול, אני יודע זאת. אני פועל מבפנים, מאהבת אנשים, מרצון אמיתי לתרום לשינוי ומהרבה ניסיון שאני רוצה ליישם, כדי שתדעו את מה שאני יודע ותגיעו למקום טוב יותר בחייכם.

הכשרה מקצועית:
 • הנדסאי תעשייה וניהול - אוניברסיטת תל-אביב
 • השקעות בשוק ההון - מכללת מגמות
 • קורס מנטורים וכלכלת המשפחה - בית אש לידור פילוסוף
 • חבר באיגוד היועצים
 • בוגר סדנאות המנטורים הטובים בארץ ובעולם

עופר למרוביץ

האקדמיה לכלכלת המשפחה

פגישת מיפוי חינם!
מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

הקמתי את האקדמיה לכלכלת המשפחה מתוך חזון לסייע לאנשים לנהל את הכספים שלהם בצורה נכונה, כך שתמיד ידעו לעבוד עם מה שיש בידם בדרך הנכונה, וכך תמיד יעמדו על הרגליים.

בידי ידע רב, ניסיון של שנים ויכולת מוכחת לעזור לאנשים פרטיים, משפחות, שכירים ובעלי עסקים לנהל נכון את הכספים שלהם ברמה היום-יומית, ולטווח הארוך. הידע שאעניק לכם הוא משמעותי לאין שיעור, כי הוא לא רק עוזר לייצב את המצב העכשווי, אלא מעניק כלים לחיים, שינויי הרגלים שניתן להעביר הלאה למשפחתכם ולדורי דורות, ואין נרגש ממני לראות כיצד לקוחות שלי מגיעים מנקודת שפל שנראית להם חסרת תקווה לשגשוג, הרגשה טובה, שחרור מלחצים והחשוב ביותר – הידיעה שיש להם כעת כלים להגיע לאיזון תמידי, ואת הביטחון שהם יודעים לנהל את הכלכלה שלהם בכל מצב. לעיתים ההרגלים שלנו פועלים נגדנו אך זוהי מהותם - הם הרגלים, ולכן אנחנו רגילים אליהם וקשה לנו לשנותם. אראה לכם כיצד ניתן לשנות הרגלים הפועלים נגדכם וליישם הרגלים טובים יותר, להסתגל אליהם בקלות, וכך תראו תוצאות מדהימות במהרה. 

השיטה הייחודית של האקדמיה לכלכלת המשפחה פועלת בצורה מובנית, תהליכית ומדויקת בדומה לשיטה מדעית, לכן תוכלו לבטוח בה תמיד. ניהול כספים נראה לעיתים מסובך ובלתי צפוי, אך כאשר לומדים לנהל את הכספים בצורה שיטתית ומתרגלים לכך, השיטה נהיית חלק מהחיים. תלמדו מהי התמונה העכשווית האמיתי שלכם, אראה לכם כיצד לעשות סדר בבלגן וכיצד להמשיך ולנהל את הכספים שלכם גם בעתיד, ללא קשר לנסיבות. נסיבות יכולות להשתנות, אך תוך שימוש בשיטה הנכונה התוצאות יהיו תמיד דומות – הגעה ליציבות. כמו סירה שנעה מעל המים - התזוזה היא תמידית אך ההרגשה של השטים בה טובה, כי הם יודעים שהם נמצאים ביציבות גם אם תחתם התנאים משתנים. כך תרגישו ואין הרגשה טובה מזו.
במסגרת שיעורי האקדמיה לכלכלת המשפחה שאעביר לכם בצורה אישית נלמד להשתמש בכלי ניהול, שבהם נוכל להזין את המצב הכלכלי בכל נקודת זמן, וכך תוכלו תמיד לדעת מהו מצבכם האמיתי, כיצד לצפות את הוצאותיכם, כיצד לטפל במצבים בלתי-מתוכננים, תלמדו כיצד להגיע לאיזון לאחר הוצאת כספים ויתרה מכך – אראה לכם כיצד תוכלו לחסוך גם כשנראה לכם שאין לכם כספים "מיותרים". במשך הזמן תראו כיצד אתם חיים טוב, חוסכים וגם יודעים להצטמצם כשצריך מבלי לפגוע באיכות חייכם. איזו הקלה...

המודל שנבנה הוא שיטתי, אך ייחודי רק לכם, כי הוא לוקח בחשבון את ההוצאות הספציפיות שלכם ואת הנטיות שלכם. אזהה את הערכים שלכם ואת היעדים שלכם, ונבנה יחד תוכנית עבודה למימושם. ישנם בילויים ספציפיים שאתם אוהבים, הוצאות על מזון שאתם אוהבים, מספר הנפשות במשפחה כמובן, חוגים של הילדים, אירועים משפחתיים לפי גודל המשפחה המורחבת ועוד הרבה פרמטרים שהם ייחודיים רק לכם, לכן נלמד לקחת בחשבון את הדברים שחשובים לכם ולשלבם בניהול הכלכלי שלכם. אלמד אתכם כיצד להתאים את כלי הניהול שלכם למצבים חדשים כשהם משתנים, או ישתנו בעתיד, כיצד להעריך את ההוצאות שלכם בצורה מדויקת, כיצד לקחת סיכונים מחושבים בצורה נכונה ועוד.

בנוסף לכלים, אתן לכם טיפים רבים ודרכים שונות לחיסכון בתחומים שלא ידעתם שניתן לעשות זאת, כגון חיסכון בעמלות שונות, בהתנהלות מול גורמים ומוסדות שונים ועוד.

כבר בפגישה הראשונה שלנו תבינו עד כמה חשוב שפניתם אלי. הכלכלה שלכם היא הבסיס שלכם, העוגן, הדרך שלכם לחיות את חייכם בצורה טובה, תנו לי לסייע לכם לעשות זאת נכון אחת ולתמיד.

האקדמיה לכלכלת המשפחה מציעה פתרונות כלכליים לכל שלב בהתפתחות החיים, החל מהיציאה לחיים האזרחיים (לחיילים משוחררים), דרך שלב טרום משפחה ונישואין, גידול משפחה וילדים, התנהלות כלכלית במצבי משבר (גירושין, בעיות כלכליות ומצבים מאתגרים אחרים שלעיתים הם חלק בלתי נפרד מהחיים), כללי התנהלות בפרק ב' ופתרונות כלכליים עבור הגיל השלישי.
 
במסגרת שירותי האקדמיה לכלכלת המשפחה:
 • ליווי אישי, משפחתי וקבוצתי
 • מסגרת תמיכה לטווח ארוך
 • סדנאות העשרה
 • הרצאות
 • חוגי בית
 • הרצאות ותקשורת באמצעות האינטרנט (מוצרים און-ליין, וובינר, רכישה של שיעורים מוקלטים ועוד).
האקדמיה לכלכלת המשפחה הוקמה ומנוהלת ע"י עופר למרוביץ. 

צוות האקדמיה ימנה לפי הצורך יועצים כלכליים נוספים, בעלי הכשרה וניסיון מעשי בליווי יחידים ומשפחות בתחום הניהול הפיננסי
.


התקשרו ונתחיל לעבוד​עופר למרוביץ - האקדמיה לכלכלת המשפחה

פגישת מיפוי חינם!
מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

FacebookLinkedin
טלפון
054-8855875
משרד 
09-9700002 
דואל
ofer@ola.org.il
כתובת
הר מירון 7, הרצליה 
FacebookLinkedin